Oczyszczanie wodorowe – urządzenia i sprzęt

Peeling wodorowy to jedno z najnowszych osiągnięć kosmetologii. Zabieg ten ma za zadanie oczyszczenie skóry twarzy oraz jej odmłodzenie. Oczyszczanie wodorowe urządzenia ze względu na swoją bezinwazyjność oraz skuteczność zyskują coraz szersze grono odbiorców. Warto rozważyć jego wprowadzenie do swojej oferty.

Na czym polega peeling wodorowy?

Peeling wodorowy wykorzystuje jako czynnik aktywny wodór cząsteczkowy. Który dzięki swojej niewielkiej masie może wnikać w głąb komórek skóry. Cząsteczki te mają podwójne zadanie.

Po pierwsze wodorowy peeling dogłębnie oczyszcza skórę. Po drugie, niweluje szkodliwe działanie wolnych rodników, dzięki czemu przyczynia się do spowolnienia, a nawet częściowego odwrócenia efektów starzenia. Zabieg z wykorzystaniem wodoru ma również działanie oczyszczające.

Przebieg procesu oczyszczania wodorowego

Zabieg oczyszczania wodorowego składa się z sześciu etapów. W pierwszym kroku na skórę pacjenta kierowany jest strumień wody o dużym ciśnieniu. Powoduje on wytworzenie w skórze kanalików, które działają jak tunele dla atomów wodoru. Na tym etapie zachodzi neutralizacji wolnych rodników.

Następny krok w zabiegu polega na złuszczeniu martwego naskórka, co przygotuje naszą skórę do dalszych zabiegów. Etap trzeci, to przede wszystkim dotlenienie skóry. Peeling wodorowy to także etap laminowania i ultradźwiękowego wprowadzania pod skórę antyoksydantów, które mają hamować działanie wolnych rodników w przyszłości. W ostatnim szóstym etapie skóra jest podgrzewana, co powoduje skurcz włókien kolagenowych. Zwiększa to napięcie skóry.

Efekty zabiegu peelingu wodorowego

Klienci, którzy mają przyjemność przejść przez zabieg zazwyczaj obserwują, że ich skóra jest oczyszczona i nawilżona po zabiegu. Dodatkowo pojawia się efekt rozświetlenia. Wiele osób dostrzega także znaczą redukcję przebarwień na skórze.

Oczyszczanie wodorowe eliminuje wolne rodniki, co poprawia stan skóry i sprawia, że wygląda ona na młodszą. Efekt oczyszczania skóry doceniają wszyscy, a zwłaszcza osoby skarżące się na problemy z trądzikiem, Jak widać zabieg ten ma bardzo szerokie spektrum działania i naprawdę warto się na niego zdecydować.

Sprzęt i urządzenia do oczyszczania wodorowego znajdziesz w sklepie: https://medikapoland.pl/pl/25-peeling-wodorowy-sprzet

Dodaj komentarz