Poznaj projekt domu Eco 28

Prezentujemy Państwu dom Eco 28. Jest to nowoczesna konstrukcja w zabudowie bliźniaczej, która znakomicie sprawdzi się zarówno na małej jak i dużej działce. Projekt tez zachwyci zarówno klientów indywidualnych, jak i inwestorów poszukujących ciekawych rozwiązań do swojej inwestycji. Pojemny i funkcjonalny da dużo radości swoim mieszkańcom.

Projekt domu Eco 28 – co znajdziemy w środku?

Dom Eco 28 jest prosty, ale jednocześnie elegancki. Zwarta bryła sprawia, że jest tani w budowie oraz energooszczędny. Dom jest piętrowy, bez garażu. Na parterze domu centralne miejsce zajmuje przestronny, piękny niezwykle ustawny salon połączony bezpośrednio z jadalnią. Z salonu prowadzi również wyjście na taras. Całość strefy dziennej dopełnia duża kuchnia oraz pojemna spiżarnia. Dodatkowo na parterze domu Eco 28 znajduje się jeszcze jeden pokój. Może one spełniać rolę pokoju dla gości lub gabinetu. Oczywiście na parterze ulokowano również łazienkę.

Jeśli chodzi o piętro domu Eco 28 to znajdują się tam w sumie trzy pokoje. Dwa z nich mają wyjścia na balkon, a trzeci wyposażony jest w balkon typu francuskiego. Czwarte pomieszczenie na piętrze to oczywiście duża, komfortowa łazienka.

Tajemnica sukcesu…

Całość projektu domu Eco 28 została przygotowana tak aby zapewnić pomieszczeniom maksymalny dostęp światła dziennego. Wnętrza są jasne i przestronne. Dom znakomicie nadaje się dal rodziny czteroosobowej lub nawet większej. Z cała pewnością wszyscy będą się czuli w nim komfortowo.

Dom Eco 28 wykonany został z materiałów wysokiej jakości. Jest to konstrukcja starannie przemyślana i trwała. Zastosowane materiały – ocieplenie, materiały konstrukcyjne, okna i inne elementy zapewniają, że dom jest ciepły i energooszczędny. Całość wygląda bardzo przyjemnie dla oka i doskonale wpasuje się w każde otoczenie. Dom Eco 28 stanowić będzie świetną opcję zarówno dla ludzi nowoczesnych, ceniących oryginalne rozwiązania, jak i miłośników klasyki.

Gotowy projekt domu w zabudowie bliźniaczej Eco 28: https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-eco-28-jc12/

Dodaj komentarz