Niezawodny manicure hybrydowy

Malowanie paznokci tradycyjnymi lakierami było dla mnie bardzo uciążliwe. Lakier nie wysychał szybko, co sprawiało, że nie mogłam nic zrobić przez 3 godziny, gdyż jakiekolwiek dotknięcie zmusiłoby mnie do poprawek.

Nie dość, że sama aplikacja trwała wieki, to kolor utrzymywał się na paznokciach maksymalnie kilka dni. Było to niezwykle frustrujące. Od jakiegoś czasu interesuję się wykonywaniem manicure hybrydowego, który niezwykle ułatwił mi życie. Jego największą zaletą jest to, że utrzymuje się na paznokciu nawet do miesiąca czasu, a ja nie muszę martwić się, że następnego dnia będę musiała znów poświęcić czas na poprawę manicure.

Moja przygoda z lakierami hybrydowymi

Zanim jeszcze rozpoczęła się moja przygoda z manicure hybrydowym dużo czytałam opinii na jego temat. Wcześniej moje paznokcie były niezwykle kruche, łamliwe, a końcówki strasznie się rozdwajały. Praktycznie w ogóle nie byłam w stanie zapuścić paznokci, a kiedy były choć minimalnie dłuższe łamały mi się przy pierwszej lepszej okazji. Manicure hybrydowy Kraków sprawił, że stały się one twarde, dzięki czemu zapuszczenie ich nie sprawia mi teraz żadnych trudności. Ale to nie jedyna zaleta! Najważniejszym powodem, dla którego zdecydowałam się na lakiery hybrydowe jest ich niezwykła wytrzymałość oraz długotrwałość. Kolor na paznokciu utrzymuje się do kilku tygodni i nie odpryskuje nawet podczas wykonywania codziennych porządków domowych. Mam teraz cudownie długie paznokcie, a nawet jeżeli któryś z nich mi się złamie zawsze mogę zastosować przedłużanie paznokci z wykorzystaniem specjalnego żelu utwardzającego. Dzięki jego niezwykłej wytrzymałości w każdym momencie mogę przedłużyć sobie paznokcie na każdą długość i cieszyć się pięknymi kocimi pazurami!

Ze względu na wciąż rosnącą popularność manicure hybrydowego na rynku powstaje coraz więcej firm, które oferują nam niezwykle szeroki wybór kolorów oraz takich zdobień jak cyrkonie, pyłki bądź różnorodne błyszczące efekty. Osobiście zakochałam się w tych niezawodnych lakierach i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie bez nich życia. Manicure hybrydowy szczerze polecam wszystkim miłośnikom pięknych paznokci!

źródło: Salon Kosmetyczny Kraków

Dodaj komentarz